fbpx Skip to content

Współcześnie pary młode stają przed wyzwaniem zorganizowania wesela, które wyróżniłoby się na tle przyjęć tego typu wystawianych przez ich znajomych. Ze względu na powielane w branży trendy jest to coraz trudniejsze. Na szczęście nowożeńcy zawsze mogą uciec się do wesela w plenerze – to rozwiązanie, które w naszym kraju – wzorem Zachodu – dopiero zyskuje na popularności. Jest modne i nieszablonowe, a przede wszystkim może okazać się o wiele tańsze niż tradycyjne wesele. Przed Tobą pigułka wiedzy na temat organizacji takiej imprezy. Okazuje się, że wcale nie jest to takie trudne!

1. Namioty weselne, czyli organizacja przestrzeni

Jeżeli zdecydujesz się samodzielnie zorganizować wesele w ogrodzie bądź innym wybranym przez siebie miejscu, będziesz potrzebować przede wszystkim hali namiotowej. Zadaszenie jest konieczne, ponieważ żadna prognoza pogody nie zagwarantuje Ci idealnych warunków atmosferycznych. Dla mniejszych imprez wystarczą ekspresowe namioty weselne, które bez trudu złożysz i rozmontujesz. Wykorzystaj tyle egzemplarzy, ile potrzebujesz, aby stworzyć ciągi i konfiguracje, jakich będzie wymagać Twoje przyjęcie.

2. Namioty weselne z podłogą – aby umożliwić tańce

Wiele osób może zniechęcić perspektywa tańców na miękkiej ziemi. Jeśli impreza ma charakter galowy, wysokie obcasy nie ułatwią sprawy. Dlatego dobrym pomysłem jest wynajem namiotu weselnego z podłogą. To gwarancja komfortu wszystkich gości oraz przebiegu imprezy w higienicznych i komfortowych warunkach. Drewniane podłogi nadadzą uroku i niepowtarzalnego klimatu każdemu z plenerowych przyjęć. Dzięki elastyczności ich układania, nie tylko stworzysz wymarzoną powierzchnię do tańca, ale także ciągi komunikacyjne pomiędzy nią, a pozostałymi strefami imprezy.

3. Stoły i krzesła weselne, czyli wyposażenie

Twoi goście będą chcieli nie tylko tańczyć, ale też miło spędzić czas przy wspólnej uczcie, trunkach i rozmowach. Potrzebujesz więc stołów i krzeseł weselnych. Oczywiście jeśli stawiasz na szyk i elegancję. Alternatywę dla klasycznych mebli eventowych stanowią zestawy ze skrzynek i palet. Wprowadzą one wyjątkowo romantyczną atmosferę pod weselny namiot. Są modne i tańsze niż tradycyjne wyposażenie, nic więc dziwnego, że młode pary wybierają je coraz częściej. Oto, jaką atmosferę można stworzyć dzięki prostym, drewnianym konstrukcjom:

4. Dekoracje – aby wesele w namiocie miało klimat

Niezbędnym składnikiem wyposażenia hali czy namiotu weselnego są różnego rodzaju dekoracje – od ozdób stołów i krzeseł, przez świetlne girlandy, po dodatki takie jak świecące litery układające się np. w napis LOVE. Oprawa nie tylko zagwarantuje przyjemny klimat, ale też uatrakcyjni wykonywane podczas imprezy zdjęcia, które pozwolą powrócić do tych chwil po latach.

5. Catering, obsługa i wszystko to, co każde wesele mieć powinno

Jeśli wynajmujesz namiot na wesele, a nie korzystasz z usług domu weselnego, musisz zadbać o jedzenie, picie oraz obsługę kelnerską. Wypożyczalnia sprzętu weselnego – taka jak Sprzeteventowy.pl zapewni Ci niezbędne meble, nagłośnienie i oświetlenie, ale też doradzi w pozostałych kwestiach organizacyjnych. Tobie pozostaje dopilnować jedynie kwestii przyjazdu gości i utrzymania ich szampańskiego nastroju. Choć w takiej scenerii nie będzie to aż takie trudne.

Namioty weselne do wynajęcia – skorzystaj z pomocy zespołu sprzeteventowy.pl

Wielu zainteresowanych rezygnuje z pomysłu na wesele w plenerze ze względu na organizację, która stanowi spore wyzwanie. Obecnie nie jest to już takie trudne, ponieważ w branży działa coraz więcej domów weselnych specjalizujących się w imprezach tego typu. Zapewniają wszystko – od miejsca, po obsługę kelnerską. Niestety takie zaplecze może sporo kosztować. Jeśli chcesz oszczędzić pieniądze bądź urządzić przyjęcie w miejscu wybranym przez siebie, zorganizuj je samodzielnie. Spraw, aby Twoje wesele zapadło w pamięci gości na dłużej niż imprezy, do których są przyzwyczajeni. Nie przejmuj się, jeśli nie masz w tym doświadczenia – wypożyczając namiot weselny na stronie sprzeteventowy.pl, zyskasz niezbędne wsparcie naszego zespołu!

0
LISTA
  • Lista jest pusta.