fbpx Skip to content

Nasze usługi

nasze usługi

wynajem

Z pomocą naszego zespołu szybko i wygodnie wynajmiesz profesjonalny sprzęt na potrzeby każdego wydarzenia, niezależnie od jego rodzaju i skali. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty zaufanych marek, sprawdzone podczas najbardziej wymagających projektów.

wynajem
sprzedaz

nasze usługi

sprzedaż

Część naszego asortymentu możesz nie tylko wynająć, ale również nabyć na własność. Nowy i używany sprzęt udostępniamy zarówno firmom, jak i Klientom indywidualnym.

nasze usługi

obsługa techniczna

Nasz doświadczony zespół zadba o montaż i demontaż sprzętu, także tego spoza naszej wypożyczalni. Zajmiemy się również jego kompleksową obsługą podczas trwania eventu. Możesz nam także zlecić inne prace techniczne – z przyjemnością je zrealizujemy, dzięki czemu Ty zachowasz spokojną głowę i skupisz się na innych kwestiach.

obsluga techniczna
transport i logistyka

nasze usługi

Transport i logistyka

Zamówiony sprzęt w ustalonym terminie dostarczymy Ci w dowolne miejsce na terenie Polski i Europy. Możesz skorzystać z naszego doświadczenia w kwestii planowania i organizacji każdego wydarzenia.

nasze usługi

Doradztwo w zakresie wyposażenia eventów

Nie masz pewności, jakiego sprzętu potrzebujesz dla swojego wydarzenia? Zastanawiasz się, jak zoptymalizować jego budżet? Nasi doświadczeni specjaliści chętnie Ci doradzą!

doradztwo
zabezpieczenie imprez

nasze usługi

Zabezpieczanie wydarzeń

Zapewniamy ochronę, zabezpieczenie medyczne i przeciwpożarowe, a także zaplecze sanitarne dla wydarzeń w całym kraju. Załatwiamy również wszelkie formalności związane z organizacją wydarzenia, w tym pełną dokumentację do imprezy masowej pod podpis klienta. Skorzystaj z naszych kompleksowych usług!

0
LISTA
  • Lista jest pusta.