fbpx Skip to content

Sceny i podesty sceniczne

Każde wydarzenie artystyczne wymaga solidnej i estetycznej oprawy. Niezależnie od tego czy jest to występ gwiazdy muzyki, przedstawienie teatralne czy pokaz taneczny – uczestnicy zawsze pragną dobrze widzieć swoich ulubieńców. Doskonałym rozwiązaniem są nasze podesty sceniczne, które tworząc podwyższenie, pozwalają aby artyści byli widoczni nawet z oddali. Modułowe podesty umożliwiają tworzenie scen, wybiegów, widowni, podiów i wielu innych konstrukcji. Świetnie sprawdzą się także w szkole czy domu kultury.

Moduły dostępne w trzech wymiarach: 2x1m, 2×0,5m oraz 1x1m pozwalają na ułożenie w dowolnej konfiguracji. Dodatkowe akcesoria w postaci poręczy oraz schodów, pozwalają zwiększyć funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz i estetykę. Stosując nogi o stałej lub regulowanej wysokości możemy dobierać wysokość estrady do różnych poziomów.

Podesty składają się z blatu o antypoślizgowej i wodoodpornej powierzchni, osadzonego w ramie z lekkich profili aluminiowych. Nie tracąc na stabilności i bezpieczeństwie – stworzenie podwyższenia jest szybkie, a same podesty łatwe w transporcie.

0
LISTA
  • Lista jest pusta.