fbpx Skip to content

POZNAJ NAS

sprzet_linia

WSPIERAMY ORGANIZATORÓW WYDARZEŃ BEZ WZGLĘDU NA ICH RODZAJ, SKALĘ CZY LOKALIZACJĘ.

Zajmujemy się sprzedażą oraz wynajmem profesjonalnego sprzętu i mebli eventowych, ale także transportem, logistyką, zabezpieczeniem i obsługą imprez, brandingiem oraz doradztwem. Jesteśmy grupą doświadczonych project managerów i ekspertów rynku eventowego. Od 2005 roku zapewniamy sprzęt oraz obsługę niezbędne do organizacji różnego rodzaju imprez, niezależnie od tego, czy weźmie w nich udział 100, czy 100 tysięcy uczestników. Nasza marka cały czas prężnie się rozwija, poszukując coraz to lepszych, unikatowych rozwiązań.

poznaj_1
poznaj_2

KOMPLEKSOWO OBSŁUGUJEMY EVENTY

W naszym portfolio znajdziesz zarówno obsługę kameralnych uroczystości rodzinnych takich jak wesela, przyjęcia urodzinowe lub komunie, a także jubileuszy firmowych i integracji pracowniczych, jak i wspieranie imprez masowych, międzynarodowych kongresów, tras koncertowych, imprez sportowych czy wielkich festiwali. Do grona naszych zadowolonych klientów należą między innymi agencje eventowe, certyfikowane firmy PCO czy event venues. Z chęcią korzystają z naszych usług również klienci indywidualni.

Z NAMI ZORGANIZUJESZ KAŻDY
EVENT OD A DO Z

Nasza oferta skupia się głównie na zaopatrywaniu wydarzeń w profesjonalny sprzęt wraz z transportem, montażem i obsługą, ale dzięki bogatemu doświadczeniu na rynku eventów możemy zrobić dla Ciebie znacznie więcej. Jeśli poszukujesz wiarygodnego partnera do organizacji imprez, chętnie będziemy Twoim wsparciem i przejmiemy od Ciebie kwestie logistyczne, formalności, obsługę techniczną lub inne obszary każdego wydarzenia. Wspólnie dobierzemy praktyczne rozwiązania dopasowane do wymagań Twojego projektu. Z dumą będziemy częścią Twojego zespołu!

poznaj_3
0
LISTA
  • Lista jest pusta.