fbpx Skip to content

Namioty

Namiot to podstawowe wyposażenie bez którego nie obędzie się żadne wydarzenie plenerowe. Dlatego świetnie sprawdza się przy organizacji wszelkich imprez pod chmurką. Z pomocą naszych namiotów zorganizują Państwo niezapomniane urodziny, komunie, biznesowy bankiet, czy szalone garden party, którym nie straszne będą ani deszcz, ani piekące słońce. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór namiotów o różnej wielkości, kolorach i przeznaczeniu.

Namioty ekspresowe dostępne są w trzech rozmiarach i dwóch kolorach – bieli oraz w czerni. Wszystkie namioty zostały wyposażone w wodoodporne poszycia, a dzięki możliwości łączenia ze sobą, z łatwością dostosujemy je do Państwa potrzeb i zamienimy np. w palarnie, strefę gastronomiczną, garderobę, stoisko promocyjne, punkt rejestracji czy zaplecze dla techniki.

Ślub w plenerze? Z nami to możliwe – namiot weselny pozwala zorganizować przyjęcie niemal w dowolnym miejscu, np. w ulubionym parku, lesie czy na zielonej polanie.
Absolutną zaletą jest łatwość i szybkość montażu. Mimo tych zalet, namioty nadal gwarantują wystarczającą stabilność i odporność na niekorzystne warunki pogodowe.

Oprócz namiotów ekspresowych oferujemy również wynajem namiotów typu „Gwiazda” oraz baldachimów o konstrukcji drewnianej. Swoim niecodziennym wyglądem przykuwają wzrok oraz skupiają zainteresowanie czego z pewnością oczekujemy od przestrzeni wystawienniczych i promocyjnych oraz strefy “VIP”
W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne do montażu elementy – w tym komplet ścian, obciążników, kotew, odciągów oraz pokrowce.

W naszej wypożyczalni istnieje możliwość montażu wraz z transportem, oraz opcja z odbiorem osobistym.

0
LISTA
  • Lista jest pusta.