Namioty eventowe, ekspresowe i weselne

Zalety i zastosowanie

 • elegancja namiotów ecru
  idealne na imprezy VIP, pokazy, punkty rejestracji, akcje promocyjne oraz na uroczyste przyjęcia weselne, komunijne, targi firmowe i wystawy plenerowe
 • praktyczne zastosowanie namiotów czarnych
  stosowane na realizatorki, zaplecze techniczne, garderoby, backstage
 • szybki i łatwy montaż
  nawet w 30 sekund, dzięki jednoczęściowej harmonijkowej konstrukcji
 • stabilność niezależnie od podłoża
  regulacja wysokości stelaża
 • system łączenia kilku namiotów
  specjalne rynny odprowadzają wodę opadową
 • indywidualny wygląd
  możliwość montażu dowolnych ścian bocznych oraz nałożenie brandingu klienta

Dane Techniczne

 • materiał: wodoodporny poliester
 • grubość 240 g/m²
 • kolory i rozmiary: czarny - 3x3m i 3x4,5m; biały - 3x3m, 3x4,5, 3x6m, ecru - 3x4,5m

wymiar po rozłożeniu do okapu: 2,00 do 2,20 m
wymiar po złożeniu: 155 cm / 22 cm / 30 cm
wysokość okapu: ok 0,4m
waga: ok. 30 kg / 40 kg / 50 kg
dodatkowy asortyment: ściany pełne, ściany z drzwiami, ściany działowe, rynny, śledzie, odciągi obciążniki. Do namiotów 3x3m i 3x6m dostępne również poszycie trudnopalne z certyfikatem B2.

 


 


Wynajem namiotów eventowych, ekspresowych i weselnych

Sprzeteventowy.pl to przedsiębiorstwo świadczące usługi wypożyczenia namiotów przeznaczonych do realizacji różnego rodzaju imprez plenerowych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór namiotów o różnej wielkości, kolorach i przeznaczeniu. Nasza marka działa już od 2005 roku, od początku proponując klientom wynajem namiotów na różnego rodzaju okazje - od koncertów, przez targi, aż do ślubów.

Wynajem namiotów ekspresowych - dlaczego warto?

Namioty ekspresowe znajdują zastosowanie w branżach handlowych, cateringowych, gastronomicznych, magazynowych czy ogrodowych. Ich zaletą jest łatwość i szybkość w montażu i demontażu. Mimo tych zalet, namioty ekspresowe nadal wykazują wystarczającą stabilność, aby być dobrym namiotem plenerowym. Do wyboru mają Państwo szeroką ofertę namiotów tego rodzaju. Istnieje możliwość montażu z transportem i rozłożeniem, ale można również dokonać wszystkiego osobiście.

Wynajem namiotów eventowych czyli Kraków eventami stoi!

Namioty na eventy posiadamy w dwóch eleganckich kolorach - ecru oraz w czerni. Oba rodzaje wykorzystywane są w różnego rodzaju imprezach plenerowych - jako zaplecze dla pokazów, wystaw, punktów rejestracji czy zaplecz technicznych. Profesjonale namioty eventowe to wybór najczęściej dokonywany przez naszych klientów. Nasza firma dysponuje zasobami wystarczającymi do organizacji nawet dużych wydarzeń. Wynajem namiotów eventowych? Wybierz naszą markę!

Wynajem namiotów weselnych - moda na plener

W Krakowie odbywają się setki ślubów rocznie. Wesele w namiocie to piękne przeżycie i doskonała oprawa dla tak ważnego wydarzenia. Śluby w plenerze, również dzięki zmianom w prawie, które pozwalają urzędnikom na udzielanie sakramentu poza gmachem USC, zyskują coraz większą popularność. Wynajem namiotów weselnych pozwala zorganizować przyjęcie niemal w dowolnym miejscu, np. ulubionym parku lub lesie narzeczonych. Namiot weselny? Wybierz sprzeteventowy.pl!

Nie tylko namioty

W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość wypożyczenia, ale i sprzedaży namiotów o dowolnym kolorze i rozmiarach. Ponadto zajmujemy się sprzedażą i wynajmem krzeseł, zestawów ogrodowych, bawarskich, garderób itd. Dzięki temu nasza firma to cenny partner dla organizatorów i agencji, zajmującymi się przygotowaniem wydarzeń plenerowych.

Interesuje Cię wynajem namiotów? Kraków to Twoje miasto? Organizujesz koncert, wystawę, planujesz wesele w plenerze? Skontaktuj się z nami. Wybierając sprzeteventowy.pl, wybierasz rzetelnego usługodawcę z bogatym doświadczeniem. Czekamy na Twoją wiadomość!

W przypadku zainteresowania ofertą sprzętu eventowego prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Gwarantujemy szybką fachową pomoc i profesjonalną obsługę. Organizujemy również eventy, koncerty, pikniki i imprezy masowe, konferencje.

Event Factory

Pisz lub dzwoń:

ul. Starego Wiarusa 22,
31-263 Kraków
t. +48 (12) 357 10 34
f. +48 (12) 383 22 44

[email protected]