Sprzedaż

W naszej ofercie sprzedaży znajdują się barierki zabezpieczające (płotki zabezpieczające) występujące w trzech rodzajach: wspierające organizację lekkie barierki ochronne, ciężkie barierki zaporowe oraz barierki koncertowe typu mojo. Dzięki nim zaprojektujesz bezpieczne i stabilne ogrodzenia tymczasowe dla Twojej imprezy plenerowej.

Ponadto nabędziesz u nas podesty sceniczne i podesty ruchome na kółkach, najazdy kablowe marki AdamHall (jesteśmy handlowym partnerem marki w Polsce), taśmowe słupki odgradzające marki Tensator. W sprzedaży są także eleganckie i funkcjonale namioty ekspresowe – ich sprzedaż obejmuje także możliwość brandowania ścian namiotu eventowego.

Interesują cię radiostacje i krótkofalówki? Potrzebujesz sprzętów takich, jak zestawy mebli ogrodowych, komplety piwne, krzesła, statyw na nuty (pulpit do nut)? Skontaktuj się z nami w ich sprawie, odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe i chętnie doradzimy w wyborze. 

W przypadku zainteresowania ofertą sprzętu eventowego prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Gwarantujemy szybką fachową pomoc i profesjonalną obsługę. Organizujemy również eventy, koncerty, pikniki i imprezy masowe, konferencje.

Event Factory

Pisz lub dzwoń:

ul. Starego Wiarusa 22,
31-263 Kraków
t. +48 (12) 357 10 34
f. +48 (12) 383 22 44

[email protected]