O nas

Sprzeteventowy.pl to marka należąca do event-factory – profesjonalnej agencji producenckiej, która od 2005 roku organizuje jedne z największych w Polsce wydarzeń masowych i plenerowych. Organizujemy koncerty, widowiska i festiwale, w których biorą udział nieraz setki tysięcy osób.
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu wiemy co i gdzie sprawdzi się najlepiej. Sprzęt i meble, które wypożyczamy dopasujemy do potrzeb Twojej imprezy. Nasze wypożyczalnie dostarczają nowoczesne, praktyczne i estetyczne rozwiązania, a doświadczenie i umiejętności naszych pracowników oznaczają dla Ciebie możliwość uzyskania najlepszych rozwiązań i optymalizacji wydatków poniesionych na wynajem sprzętu eventowego.
 
W naszej ofercie znajdziecie barierki zabezpieczające: barierki koncertowe (barierki zaporowe) oraz płotki zabezpieczające. Z oferowanych komponentów łatwo utworzysz funkcjonalne i estetyczne ogrodzenia tymczasowe. Wynajem barierek ochronnych to jednak nie wszystko. Oferujemy także wynajem scen (podestów scenicznych), wynajem i sprzedaż najazdów kablowych, słupki odgradzające, namioty ekspresowe (namioty ekspresowe Kraków) i wiele innych sprzętów eventowych (m.in. wynajem mebli eventowych, wypożyczalnia krzeseł Kraków).
 
Agencja Event-Factory w ramach której powstała marka sprzeteventowy.pl specjalizuje się w kompleksowej produkcji widowisk, konferencji, koncertów, produkcji telewizyjnych, pikników, jubileuszy i dni miast. Wszystkie wydarzenia tworzone są przez doświadczony zespół event managerów, realizatorów, designerów, scenografów i reżyserów. Każdemu klientowi dajemy gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa realizacji. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie www.event-factory.pl.

W przypadku zainteresowania ofertą sprzętu eventowego prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Gwarantujemy szybką fachową pomoc i profesjonalną obsługę. Organizujemy również eventy, koncerty, pikniki i imprezy masowe, konferencje.

Event Factory

Pisz lub dzwoń:

ul. Starego Wiarusa 22,
31-263 Kraków
t. +48 (12) 357 10 34
f. +48 (12) 383 22 44

[email protected]