Klienci

Barierki ochronne, barierki koncertowe, namioty ekspresowe, słupki odgradzające, najazdy kablowe i podesty sceniczne trafiły na setki imprez organizowanych we współpracy ze znanymi markami. Wśród firm, które nam zaufały, decydując się na wynajem barierek ochronnych, skorzystanie z wypożyczalni krzeseł bądź wypożyczalni namiotów, znajdują się zarówno duże koncerny, kierujące swoje działania do osób z całej polski (Grupa Azoty, Firma Oponiarska Dębica S.A, Hewlett Packard, Mondelez Polska - producent m.in. czekolady Milka i wafli Prince Polo), jak i instytucje działające lokalnie (Urząd Miasta Kraków, Gmina Czernichów, Urząd Miasta i Gminy Wieliczka). Dzięki dostarczanym przez nas sprzętom, takim jak barierki zaporowe, barierki ochronne czy słupki odgradzające organizatorzy i zleceniodawcy mogli uzyskać skuteczne i profesjonalne zabezpieczenie imprez masowych.

W trakcie swoich eventów nasi klienci chętnie wykorzystywali nasze barierki zabezpieczające i korzystali z oferty na wynajem namiotów Kraków (wypożyczalnia namiotów Kraków). Wśród klientów popularnością cieszy się także wypożyczalnia krzeseł Kraków. Liczące się na rynku marki eventowe - dostawca sanitariatów oraz agencje ochorny. 

W przypadku zainteresowania ofertą sprzętu eventowego prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Gwarantujemy szybką fachową pomoc i profesjonalną obsługę. Organizujemy również eventy, koncerty, pikniki i imprezy masowe, konferencje.

Event Factory

Pisz lub dzwoń:

ul. Starego Wiarusa 22,
31-263 Kraków
t. +48 (12) 357 10 34
f. +48 (12) 383 22 44

[email protected]