Wynajem sprzętu IT - nowość w ofercie

Agencja event-factory wzbogaciła swoją ofertę o całkowicie nowe, niezawodne, jednolite laptopy Lenovo z procesorem Intel Core i3. Wypożyczenie sprzętu komputerowego możliwe jest nie tylko na terenie Krakowa, ale również w innych miastach Polski. Dzięki specjalnym skrzyniom zapewniającym ochronę, ich transport nie jest żadnym problemem. 

Wynajem laptopów to najtańsze z możliwych rozwiązań podczas organizacji jednorazowych kongresów, konferencji czy eventów. Często zakup własnego sprzętu jest mono nieopłacalnym wyjściem, biorąc pod uwagę konieczność zakupów oryginalnych programów, instalacji ich i stałej obsługi informatycznej. My dostarczymy dla Ciebie nowoczesny, w pełni sprawny, działający sprzęt ze wszystkimi podstawowymi programami. Dodatkowo możemy podjąć się również synchronizacji naszego sprzętu z drukarkami i innymi zewnętrznymi urządzeniami, które Państwo posiadają. Na prośbę klienta zapewnimy oraz skonfigurujemy sieć wifi na miejscu. W razie potrzeby nasi informatycy mogą sprawować pełna obsługę nad sprzętem komputerowym podczas całego eventu.

Wypożyczenie komputerów to tylko część tego co oferuje sprzeteventowy.pl. Zachęcamy do zapoznania się z pełna ofertą: barierki zabezpieczające, ogrodzenia tymczasowe, barierki koncertowe, krzesła składane, namioty ekspresowe.

Czytaj więcej

Nowy sprzęt na sezon 2015

Przed rozpoczęciem sezonu 2015 agencja event-factory zakupiła dodatkowe płotki lekkie typu Securistar. Są to najlepsze lekkie barierki ochronne dostępne na rynku. 

więcej

Sprzedaż ogrodzeń tymczasowych – teraz również w ofercie

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez naszych klientów agencja event-factory wprowadziła sprzedaż ogrodzeń tymczasowych: słupków, kordonów, barierek i płotków.

więcej