Wręczenie sztandaru Centrum Operacji Lądowych - Kraków

16 mają 2015 roku odbyła się wyjątkowa uroczystość: wręczenie sztandaru Centrum Operacji Lądowych - Dowództwa Komponentu Lądowego (COLąd-DKL) im. gen. broni Władysława Andersa w Krakowie. 

W apelu wzięli udział m.in. zastępca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego dr. Zbigniew Włosowicz, dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych gen. broni Marek Tomaszycki oraz przedstawiciele władz województwa małopolskiego i miasta Krakowa. 

Jako marka sprzęteventowy.pl zabezpieczyliśmy od strony technicznej wydarzenie, które miało miejsce na Rynku Głównym w Krakowie. Odpowiedzialni byliśmy za transport, montaż i demontaż 150 płotków lekkich (barierki zabezpieczające), postawienie sceny (scena mobilna), wyjanem podestów (podesty sceniczne) oraz namiotów (namioty ekspresowe). 

To kolejna udana współpraca z Wojskiem Polskim jaką mieliśmy okazję razem podjąć. Bardzo dziękuję za zaufanie i zapraszamy z następnymi zleceniami.

Czytaj więcej

PKO Off Camera - kino nad Wisłą

W dniach 1-10 maja w Krakowie odbył się Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego PKO Off Camera. Jako jedno z wydarzeń towarzyszących w ramach festiwalu zorganizowano wraz z PGE kino letnie na Bulwarach Czerwieńskiego. I tam nie mogło nas zabraknąć. 

więcej

10lecie agencji Event-Factory

To już 10 lat - tyle ma nasza agencja! Z tej okazji był tort niespodzianka od ekipy, szampan i podsumowanie dotychczasowych osiągnięć.

więcej