Wianki w Krakowie

W dniach 19-21 czerwca w Krakowie odbyły się Wianki. To wydarzenie które na stałe zagościło w kalendarzu imprez kulturalnych Krakowa. Rokrocznie gromadzi bardzo szeroką publikę. Od 2 lat Wianki to już nie tylko jednorazowe wydarzenie na zakolu Wisły, to całkiem nowa formuła pod hasłem „Święto Muzyki”. 

W tym roku na 3 scenach postawionych w najbardziej charakterystycznych krakowskich miejscach (Rynek Główny, Plac Szczepański, Mały Rynek) zaprezentowała się cała masa uznanych artystów:  Kaseciarz, Bad Light District, Krzysztof Zalewski, Król, Pustki, Muchy, Brodka, Pod Budą, Capella Cracoviensis, Sinfonietta Cracovia,Craig Leon, Art Color Ballet, Wataha The Slavic Deummers, Strojne, Hamernik, Paulina Bisztyga, Cravocia Danza i inni. 

A im więcej artystów tym większe zapotrzebowanie techniczne. Dla marki sprzęteventowy.pl to wspaniała wiadomość. Odpowiedzialni byliśmy za wygrodzenie terenu imprezy przy użyciu 330 mb płotów lekkich, oraz za wynajem, montaż i demontaż aż 26 namiotów garderobianych wraz z podłogą. 

Sprzęteventowy.pl to marka która oferuje kompleksowe usługi w dziedzinie eventowej. Posiadany przez nas sprzęt to najwyższej klasy: barierki ochronne, barierki koncertowe, podesty sceniczne, najazdy kablowe, nagłośnienie czy wynajem laptopów. Na bieżąco sprzęt jest serwisowany i utrzymywany w doskonałej jakości. 

Zapraszamy do współpracy! 

Czytaj więcej

Piknik w Rawie Mazowieckiej

Już po raz drugi Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej zaprosił nas do współpracy przy organizacji corocznego pikniku majowego dla mieszkańców miasta.

więcej

Wręczenie sztandaru Centrum Operacji Lądowych - Kraków

16 mają 2015 roku odbyła się wyjątkowa uroczystość: wręczenie sztandaru Centrum Operacji Lądowych - Dowództwa Komponentu Lądowego (COLąd-DKL) im. gen. broni Władysława Andersa w Krakowie. 

więcej