PKO Off Camera - kino nad Wisłą

W dniach 1-10 maja w Krakowie odbył się Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego PKO Off Camera. Jako jedno z wydarzeń towarzyszących w ramach festiwalu zorganizowano wraz z PGE kino letnie na Bulwarach Czerwieńskiego. I tam nie mogło nas zabraknąć. 

Codziennie przez 10 dni o 20:30 można było oglądnąć jeden film w specjalnie w tym celu zaaranżowanym kinie plenerowym. Marka Sprzęteventowy.pl odpowiedzialna była za dostarczenie oraz transport i montaż ponad 80 sztuk płotów lekkich (barierki zabezpieczające), które doskonale wygrodziły przestrzeń dla widzów oraz ułatwiły logistykę wydarzenia.

Barierki wytyczyły szlak komunikacyjny ale także sprawdziły się jako nośnik reklamy sponsorskiej. Nasze barierki dzięki unikatowemu systemowi łączenia nie mogą zostać otwarte przez postronne osoby zapewniając bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą - wynajem sprzętu eventowego! 

źródło foto: http://www.offcamera.pl/aktualnosci/a-wieczorem-poszlismy-do-kina

Czytaj więcej

10lecie agencji Event-Factory

To już 10 lat - tyle ma nasza agencja! Z tej okazji był tort niespodzianka od ekipy, szampan i podsumowanie dotychczasowych osiągnięć.

więcej

Wynajem sprzętu IT - nowość w ofercie

Wynajem sprzętu komputerowego od teraz w ofercie agencji event-factory! Całkowicie nowe, niezawodne, jednolite laptopy Lenovo z procesorem Intel Core i3 w dedykowanych skrzyniach transportowych. 

więcej