Piknik w Rawie Mazowieckiej

Już po raz drugi Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej zaprosił nas do współpracy przy organizacji corocznego pikniku majowego dla mieszkańców miasta.

Marka sprzęteventowy.pl dostarczyła na event ponad 300 mb płotów lekkich (barierki zabezpieczające), 100 mb płotów wysokich (płotki ochronne), 40 mb barierek cieżkich (ogrodzenia tymczasowe), 10 namiotów ekspresowych oraz ponad 35 mb jacketów (progi kablowe).  Kompleksowa usługa zawierała odpowiedni dobór oraz wynajem sprzętu, transport na miejsce eventu oraz montaż i demontaż przez wyspecjalizowną grupę pracowników technicznych. 

Dni Rawy Mazowieckiej odbyły się na Zamku Książąt Mazowieckich. To największa impreza plenerowa na terenie miasta. Gwiazdą wieczoru była Marika i Zakopower. Nasza agencja Event-Factory jako Producent Wykonawczy odpowiedzialna była nie tylko za zabezpieczenie techniczne eventu ale także, za stworzenie identyfikacji wizualnej wydarzenia, logistykę, produkcję materiałów graficznych i multimedialnych, technikę, booking artystów i szereg innych drobnych działań. 

Czytaj więcej

Wręczenie sztandaru Centrum Operacji Lądowych - Kraków

16 mają 2015 roku odbyła się wyjątkowa uroczystość: wręczenie sztandaru Centrum Operacji Lądowych - Dowództwa Komponentu Lądowego (COLąd-DKL) im. gen. broni Władysława Andersa w Krakowie. 

więcej

PKO Off Camera - kino nad Wisłą

W dniach 1-10 maja w Krakowie odbył się Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego PKO Off Camera. Jako jedno z wydarzeń towarzyszących w ramach festiwalu zorganizowano wraz z PGE kino letnie na Bulwarach Czerwieńskiego. I tam nie mogło nas zabraknąć. 

więcej