Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych - Kraków

Pod hasłem „Klaun, Boski Pomazaniec” Teatr KTO zorganizowała już 28 edycję Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych.  W ciągu 4 festiwalowych dni (9-12.07.2015) nasze ogrodzenia i barierki lekkie, a także podesty sceniczne ułatwiały organizację przestrzeni na Rynku Głównym, Małym Rynku oraz Placu Szczepańskim. W sumie odbyło się ponad 80 realizacji teatralnych. 

Sprzęteventowy.pl to marka, która obecna jest na wszystkich najważniejszych wydarzeniach odbywających się w Krakowie. Wynajem sprzętu eventowego możliwy jest także na terenie całej Polski. Poza wyżej wymienionymi produktami oferujemy również eleganckie słupki odgradzające, kordony, namioty ekspresowe (idealnie nadające się pod garderoby, reżyserki, zaplecze techniczne i backstage dla artystów), niezbędne przy każdej produkcji najazdy kablowe/progi kablowe (skuteczne i szybkie zabezpieczenie kabli na ciągach pieszych oraz drodze samochodów) oraz wiele innych produktów.

Proponujemy kompleksowe usługi od doradztwa, po transport, montaż i demontaż na miejscu imprezy. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych. 

Czytaj więcej

Wianki w Krakowie

W dniach 19-21 czerwca w Krakowie odbyły się Wianki. To wydarzenie które na stałe zagościło w kalendarzu imprez kulturalnych Krakowa. Rokrocznie gromadzi bardzo szeroką publikę.

więcej

Piknik w Rawie Mazowieckiej

Już po raz drugi Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej zaprosił nas do współpracy przy organizacji corocznego pikniku majowego dla mieszkańców miasta.

więcej