Dni Kęt 2015

Marka sprzęteventowy.pl na zlecenie Urzędu Miasta w Kętach zadbała o zabezpieczenie techniczne corocznej 3 dniowej imprezy na terenie miasta.

Na teren imprezy dostarczyliśmy nasze skuteczne i wytrzymałe barierki ciężkie (ponad 140 mb) gwarantujące bezpieczeństwo (wysoka odporność i stabilność pod naporem tłumu) oraz barierki lekkie (330 mb) które idealnie sprawdzają się podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, a duża mobilność pozwala na szybką zmianę ich ustawienia w zależności od nagłych potrzeb. 

Dni Kęt, które odbyły się w dniach 10-12 lipca przyciągnęły jak co roku tłumy mieszkańców. To największa impreza plenerowa w mieści podczas, której można było usłyszeć rockowe brzmienia, ale także folk czy przeboje dyskotekowe. 

Sprzęteventowy.pl to marka, która oferuje szereg usług niezbednych przy organizacji bezpiecznego eventu na najwyższym poziomie. Od doradztwa poprzez kompleksowe zabezpieczenie miejsca imprezy w parciu o nasz sprzęt: namioty ekspresowe, progi kablowe, barierki koncerowe, podesty sceniczne, ogrodzenia tymczasowe, wypożyczalnia krzeseł, słupki odgradzające. 

Zapraszamy do współpracy! 

źródło: http://kety.pl/Dni-Ket-2015-–-najglosniejszy-weekend-w-roku-juz-za-nami-1738.html

Czytaj więcej

Mecz Polska-USA w Tauron Arenie - Kraków

W dniach 3-4 lipca w Tauron Arenie odbył się mecz siatkówki. Nasi Mistrzowie Świata zagrali w Krakowie z reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Mecz dot. zmagań w grupie B i rozgrywał się o awans do finału Ligi Światowej w Rio de Janeiro.

więcej

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych - Kraków

Pod hasłem „Klaun, Boski Pomazaniec” Teatr KTO zorganizowała już 28 edycję Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych.  W ciągu 4 festiwalowych dni (9-12.07.2015) nasze ogrodzenia i barierki lekkie, a także podesty sceniczne ułatwiały organizację przestrzeni na Rynku Głównym, Małym Rynku oraz Placu Szczepańskim.

więcej