10lecie agencji Event-Factory

Jubileusz agencji Event-Factory!!!

To już 10 lat - tyle ma nasza agencja! Z tej okazji był tort niespodzianka od ekipy i szampan… a w ciągu tych 10 lat pracowaliśmy dla ponad 100 klientów, odbyliśmy 2 800 spotkań, wysłaliśmy 30 000 maili, przegadaliśmy przez telefon 69 000 minut, zorganizowaliśmy ponad 1 150 imprez dla ponad 4,5 miliona ludzi w 540 lokalizacjach w polsce i w 11 krajach Europy i Azji, angażując do tego 9 200 artystów z 32 państw… Było warto! 
Dziękujemy wszystkim za zaufanie życząc sobie kolejnych takich Jubileuszy

Na przestrzeni lat poza organizacją wielu fantastycznych eventów dla naszych klientów, poszerzyliśmy swoją ofertę o wynajem sprzętu eventowego. Obecnie działamy w tym zakresie na terenie Krakowa oraz całej Polski. Oferujemy najazdy kablowe, słupki z taśmą, kordony hotelowe, słupki odgradzające a także wynajem barierek w tym bramki ochronne, ogrodzenia przenośne, barierki zabezpieczające, barierki koncertowe, płotki ochronne. Prowadzimy również wynajem namiotów w tym namioty ekspresowe, namioty cateringowe oraz wynajem krzeseł i podesty sceniczne.

Czytaj więcej

Wynajem sprzętu IT - nowość w ofercie

Wynajem sprzętu komputerowego od teraz w ofercie agencji event-factory! Całkowicie nowe, niezawodne, jednolite laptopy Lenovo z procesorem Intel Core i3 w dedykowanych skrzyniach transportowych. 

więcej

Nowy sprzęt na sezon 2015

Przed rozpoczęciem sezonu 2015 agencja event-factory zakupiła dodatkowe płotki lekkie typu Securistar. Są to najlepsze lekkie barierki ochronne dostępne na rynku. 

więcej