Nowy sprzęt - podesty Tuchler i barierki wysokie typu allround

Wzbogaciliśmy naszą bazę sprzętową o kolejne podesty austriackiej firmy Tuchler. Poza standardowymi podestami o wymiarze 2x1m kupiliśmy również nietypowe egzemplarze takie jak 1x1 m i 2x0,5 m. Takie elementy pozwalają na budowanie dowolnych powierzchni scen, podestów dla chóru, wybiegów, zwyżek prasowych i innych konstrukcji. Do wszystkich podestów posiadamy oczywiście wymienne nogi różnego typu i wysokości, włącznie z nogami z kołami.

Kupiliśmy także kolejną partię barier wysokich typu allround. Przykładamy ogromną wagę do estetyki i jakości naszego sprzętu dlatego nawet tak typowy sprzęt jak barierki wysokie „budowlane” kupujemy wyłącznie w wersji z zaokrąglonymi górnymi rogami. Takie rozwiązanie jest o wiele bardziej estetyczne niż typowe bariery budowlane stosowane najczęściej, wyśmienicie prezentuje się w wersji z wykonanymi specjalnie banerami reklamowymi oraz pasuje idealnie do naszych niskich, lekkich barier zabezpieczających, tworząc wrażenie jednolitego i wysoce estetycznego systemu. 
Jeżeli więc ktoś przywiązuje dużą wagę do estetyki i jakości wynajmowanego sprzętu to sprzeteventowy.pl jest zdecydowanie właściwym wyborem.  
Możemy już zdradzić, że wkrótce wzbogacimy również naszą ofertę o wypożyczalnie laptopów. Już niedługo piękne, nowe, jednolite i dobrze wyposażone laptopy w dedykowanych skrzyniach transportowych w naszej ofercie. Idealne rozwiązanie np. do rejestracji czy recepcji.

Czytaj więcej

Płoty lekkie oraz kordony - 45 urodziny Kinder Niespodzianki

Sprzęteventowy.pl wynajął barierki zabezpieczające oraz kordony na 45 urodziny Kinder Niespodzianki.

więcej

Barierki ochronne i płotki zabezpieczające - impreza masowa Tarnów

Wynajęliśmy ogrodzenia tymczasowe, barierki ochronne, barierki koncertowe i płotki zabezpieczające na Grupa Azoty Grand Festiwal 2014 w Tarnowie

więcej