Namioty ekspresowe

Rozpoczyna się sezon na eventy pod chmurką - jak się pokazać?

 

Nic tak nie integruje pracującego ze sobą zespołu, jak wspólnie spędzony czas. Równie ważne, jak budowanie relacji z pracownikami, są dobre kontakty z klientami. Nic dziwnego, że jak tylko pojawią się pierwsze promienie słoneczne, firmy rozpoczynają szturm na kawałek zielonej przestrzeni w Krakowie, by integrować się na łonie natury.

 

Organizujesz jednorazowy event na otwartej przestrzeni,  planujesz firmowy piknik, a może wystawiasz się na targach? Zobacz, jak zaaranżować przestrzeń, urozmaicić imprezę i wybrać namiot eventowy.

 

Wybór miejsca i wynajem namiotu - Kraków zielenią otoczony

Jeżeli planujesz organizację grupowego, niezobowiązującego spotkania, wybór jest dość szeroki. Nie musisz się ograniczać do targowej przestrzeni. Zdecyduj się na miejsce, które z jednej strony będzie zachwycać swoim widokiem, z drugiej będzie umożliwiało stworzenie logistycznego zaplecza - postawienie namiotu eventowego, dojazd gości czy konsumpcję serwowanych pod namiotem potraw.

 

Kraków pod tym względem daje naprawdę sporo możliwości. Zielona trasa do Tyńca czy łąki nowohuckie sprawdzą się w przypadku imprezy mniej formalnej. Jeżeli organizujecie imprezę VIP, można zdecydować się na wynajem na przykład jednego z wielu, muzealnych ogrodów wokół krakowskiego rynku czy tarasu hotelu z widokiem na Wisłę.

 

 

Jak zaaranżować przestrzeń - wynajem namiotu ekspresowego

 

Najważniejszym elementem organizowanej imprezy plenerowej jest odpowiednia aranżacja przestrzeni, która zagwarantuje komfort wszystkim uczestnikom. Wygodne ławki czy meble z palet pozwolą gościom rozsiąść się, zjeść i swobodnie porozmawiać. Należy jednak pamiętać, że polska pogoda, nawet w lipcu bywa kapryśna. Jeżeli nie chcesz nerwowo sprawdzać prognoz, zdecyduj się na wynajem namiotu, który zagwarantuje schronienie gości oraz sprzętu, który pojawi się na evencie. Jaki namiot sprawdzi się na jednodniowej imprezie, kiermaszu czy targach? Postaw na namiot ekspresowy. Czym jest?

 

Namiot ekspresowy to zabudowa wykorzystywana w gastronomii, imprezach handlowych oraz eventach w plenerze. Dzięki lekkiej i prostej konstrukcji namioty ekspresowe można montować własnoręcznie, właściwie bez wsparcia ze strony firmy, która prowadzi wynajem namiotów na przyjęcia. Oczywiście, wynajmując namiot, można zwrócić się również do firmy z prośbą o wsparcie w transporcie oraz rozłożeniu namiotu.

Mimo swojej prostej budowy, namioty ekspresowe są stabilne. Zapewniają też odpowiednią ochronę przed warunkami atmosferycznymi. No i najważniejsze...są po prostu estetyczne. 

 

Na co zwrócić uwagę decydując się na wynajem namiotu ekspresowego? Przede wszystkim na wymiary. Na rynku dostępnych jest sporo wypożyczalni namiotów, jednak ich oferta bywa bardzo zróżnicowana. Jeżeli chcecie zaprezentować swoje produkty podczas kiermaszu czy targów wystarczy Wam niewielki namiot, który ochroni sprzęt (np. lodówkę) przed deszczem i nadmiernym słońcem.

 

Jeżeli natomiast organizujecie imprezę, wybierzcie namiot eventowy o nieco większej powierzchni. Tak aby pomieścił zarówno np. sprzęt grający, jak i przebywających na imprezie gości. Warto pamiętać, że namioty eventowe można również ze sobą łączyć, tworząc tym samym znacznie większą, zadaszoną powierzchnię.

 

Catering i atrakcje

 

Oczywistym jest, że o sukcesie eventu decyduje atmosfera. To właśnie o nią trzeba zadbać. Doskonałe jedzenie, przygotowane tło muzyczne i atrakcje sprawią, że goście będą organizowaną imprezę wspominać jak najlepiej.

 

Jakie jedzenie sprawdzi się w plenerze? Tutaj pełna dowolność. Trzeba jednak pamiętać, że większość osób będzie z jedzeniem krążyć - od namiotu do innych gości i jeść na stojąco. Zamiast przyrządzać skomplikowane potrawy, które będą zachęcająco wyglądać, wybierzmy jakieś porcjowane smakołyki, które można wygodnie zjeść “z ręki”.

 

Jeżeli stawiamy namiot eventowy zdecydujmy się na muzykę na żywo. Przyjemne dźwięki w tle rozmów z pewnością zapadną w pamięci każdego. 

Czytaj więcej

Business Run - Wrocław

W dniu 6 września marka sprzęteventowy.pl wraz z event-factory, Fundacją Jaśka Meli oraz Stowarzyszeniem ABSL zorganizowała bieg Business Run we Wrocławiu. Bieg jest częścią większej imprezy - tzw. Poland Business Run – ogólnopolskiego biegu startującego w tym samym dniu i godzinie w kilku miastach Polski.

więcej

Oknoplast Show - Łódź

W dniach 5-6.09.2015 w Łodzi obył się zjazd dla najlepszych przedstawicieli handlowych firmy Oknoplast. To już kolejna impreza produkowana przez agencję event-factory oraz sprzęteventowy.pl dla naszego klienta.

więcej