Lekcja Śpiewania - Kraków

5 sierpnia na Krakowskim Małym Rynku dbyła się Lekcja Śpiewania. Agencja event-factory nieprzerwanie od 2007 roku na zlecenie Kancelarii Prezydenta Miasta Krakowa organizuje to cykliczne wydarzenia gromadzące tysięczne tłumy obywateli Krakowa.

Za nami już 57 edycji koncertów wraz ze śpiewającą publicznością podczas których rozdano ponad 171 000 tysięcy śpiewników. Tegoroczna edycja Lekcji Śpiewania zatytułowana była „Nie masz to jak Pierwsza, nie” nawiązując do rocznicy wymarszu Pierwszej Kompanii Kadrowej. Gośćmi specjalnymi był kabaret Loch Camelot oraz laureaci konkursu „Śpiewać każdy może”.

Do naszych zadań należało:

- wynajęcie i montaż sceny
- nagłośnienie
- zabezpieczenie i ogrodzenie terenu 
- dystrybucja śpiewników
- logistyka całego wydarzenia 
- rejestracja audio/video koncertu 

Marka Sprzęteventowy dostarczyła na miejsce imprezy:

- barierki ciężkie (barierki zaporowe)
- namioty ekspresowe (namioty eventowe)
- barierki lekkie (ogrodzenia tymczasowe)
- komplety piwne (meble składane)

- najazdy kablowe (progi kablowe)

Czytaj więcej

Festiwal Muzyki Polskiej 2015 - Kraków

W dniach 7-18 lipca w Krakowie odbyła się już 11. edycja Festiwalu Muzyki Polskiej organizowana z inicjatywy Stowarzyszenie Muzyki Polskiej. 

więcej

Dni Świętej Kingi - Wieliczka

W dnia 25-26 lipca 2015 na zlecenie Miasta i Gminy Wieliczka oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce agencja Event-Factory (przy pomocy marki SprzętEventowy.pl) jako Producent Wykonawczy zorganizowała coroczną zabawę plenerową dla mieszkańcow miasta - Dni Świętej Kingi 2015.

więcej