Business Run - Wrocław

W dniu 6 września marka sprzęteventowy.pl wraz z event-factory, Fundacją Jaśka Meli oraz Stowarzyszeniem ABSL zorganizowała bieg Business Run we Wrocławiu. Bieg jest częścią większej imprezy - tzw. Poland Business Run – ogólnopolskiego biegu startującego w tym samym dniu i godzinie w kilku miastach Polski.

To coroczny bieg mający charytatywny charakter. Organizowany jest w formie sztafety na rzecz potrzebujących - będących podopiecznymi Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. W tegorocznym biegu we Wrocławiu wzięło udział ponad 745 biegaczy, którzy mieli do pokonania w swoich 5 osobowych drużynach 19 km trasę.

Do zadań agencji event-factory oraz marki sprzęteventowy.pl należało przygotowanie: 
- sceny, nagłośnienia oraz oświetlenia (sprzęt nagłośnieinowy)
- zabezpieczenie i wygrodzenie terenu (barierki zabezpieczające, ogrodzenia tymczasowe, barierki ochronne, płotki zaporowe)
- projekt i wynajem bramy start/meta
- poligrafia/branding
- wynajem i rozstawienie namiotów sponsorskich (wypożyczalnia namiotów kraków, namioty ekspresowe)
- zapewnienie występów DJ i Konferansjera
- ekrany diodowe
- dostarczenie sprzętu eventowego (komplety piwne, meble składane, lustra, kosze, wyposażenie garderób)

foto: Marek Wilczyński

Czytaj więcej

Oknoplast Show - Łódź

W dniach 5-6.09.2015 w Łodzi obył się zjazd dla najlepszych przedstawicieli handlowych firmy Oknoplast. To już kolejna impreza produkowana przez agencję event-factory oraz sprzęteventowy.pl dla naszego klienta.

więcej

Polska Akcja Humanitarna - Kraków

W dniu 15-16 września na Placu Szczepańskim odbyła się akcja pt."Wielka Wyklejka" Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH), do której marka sprzęteventowy.pl dostarczyła swój sprzęt. 

więcej